Nasza historia rozpoczęła się 30 lat temu. Od samego początku kładliśmy nacisk na nieustanny rozwój, nowoczesność, ekologię i ekonomię, dzięki temu szybko staliśmy się ekspertami w branży budowlanej. Postanowiliśmy uruchomić pierwszą w Polsce internetową hurtownię materiałów i urządzeń do budowy domów ekologicznych i energooszczędnych.

Naszym głównym atutami są: wiedza technologiczna, rzetelność, które pozwalają nam na dotarcie do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.  W naszej hurtowni EKOMBIG otrzymacie Państwo dobre ceny i fachowe doradztwo. Za najważniejsze uznajemy: punktualność, szybki termin realizacji zleceń, bezpieczeństwo zakupów.

Ofertę EkoMBIG tworzy szeroka gama produktów światowej sławy producentów takich jak: Steico (wełny drzewne, belki dwuteowe), Fermacell (płyty gipsowo-włóknowe), Pfleiderer (płyty drewnopochodne), Simpson (łączniki ciesielskie), Gardner (uszczelniacze dachowe), itp.

Obecnie nasza firma Modern Bud Int. Group posiada nie tylko jedną z największych w Polsce hurtowni materiałów budowlanych – EkoMBIG, ale jest również producentem paneli pod ogrzewanie podłogowe – EcoThermoFloor.

Posiadamy sieć dystrybucji. Dostarczamy nasze materiały do takich hipermarketów jak CASTORAMA. Wykorzystując doświadczenie robimy wszystko aby zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Przez ponad 28 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów tak w Polsce jak i za granicą a ich liczba ciągle rośnie.

Pomożemy i Państwu zbudować dom, w którym będziecie się czuli komfortowo i żyli w zgodzie z naturą!

Zapraszamy do współpracy!

Właściciele i pracownicy  Modern Bud Int. Group 

Nasi partnerzy


LEPIANKA BUDOWNICTWO
NATURALNE

78-425 Biały Bór
Ponikwa 1

www.lepianka.org

FIBRIS

37-700 Przemyśl
Ofiar Katynia 17

www.fibris.pl

STEICO CEE Sp. z o. o.

64-700 Czarnków
Przemysłowa 2

www.steico.com

ELMASZ

16-520 Białystok
Elewatorska 13/22

www.elmasz.com.pl

VESTAECO COMPOSITES
Sp. z o.o.

02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 37 lok. 2.43

www.vestaeco.pl

FERMACELL
FELS-WERKE Sp. z o. o.

02-796 Warszawa
Migdałowa 4

www.fermacell.pl

FLOP SYSTEM Sp. z o. o.

51-315 Wrocław
Kiełczowska 64

www.flopsystem.pl

SIMPSON Strong-Tie
Sp. z o.o.

02-234 Warszawa
Działkowa 115A

www.strongtie.pl
close Koszyk zakupowy

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło