Tu jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Osłony karnisza

W ofercie sklepu posiadamy gotowe prefabrykaty z płyty gipsowo-kartonowej do suchej zabudowy - Quick Gips. Kształtki odpowiednio wyfrezowane i sklejone ułatwią Państwu pracę w czterech obszarach : sufity podwieszane, osłony karnisza , zabudowy oraz wnęki oświetleniowe

  • Ekonomia

System Quick Gips można stosować wszędzie tam , gdzie do tej pory był stosowany tradycyjny system suchej zabudowy. Różnica to korzyści jakie Quick Gips oferuje   łatwości montażu oraz oszczędność czasu.Quick Gips znacząco skraca czas montażu. Można zapomnieć o żmudnej obróbce krawędzi. Z Quick Gipsem nie stosuje się wtapiania aluminiowych narożników i zużywa się o wiele mniej szpachli. Stosując nasz system gotowych kształtek liczba roboczogodzin montera zmniejsza się przekładając się jednocześnie na korzyści finansowe.

  • Estetyka

Quick Gips zapewnia estetycznie zrealizowany projekt.Z Quick Gips stworzysz ostre rogi i czyste linie dzięki czemu realizacje zyskają na jakości.

Z Quick Gips realizacja skomplikowanych projektów staje się łatwiejsza, a montaż samych kształtek Quick Gipsu jest bardzo prosty, gdyż mamy  gotowy element, który wystarczy tylko zamocować. Nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Zazwyczaj wystarczy jeden monter do zamocowania kształtki.

  • Ekologia i higiena

Quick Gips nadaje się do użytku i montażu w przestrzeni zajętej (szpitale, laboratoria itp.) wszędzie tam gdzie kontrola pyłu jest sprawą najwyższej wagi. Dzięki naszym prefabrykatom miejsce pracy jest czystsze a ilość odpadów zminimalizowana.

  • Materiał i jego rozmiary

Kształtki produkujemy w czterech wariantach w zależności od rodzaju użytej płyty gipsowo-kartonowej. Dostępne są kształtki z płyty zwykłej (GKB), z płyty impregnowanej odpornej na wilgoć (GKBI), z płyty ognioochronnej (GKF) oraz z płyty diamant (DIA).

Standardowe wymiary kształtek znajdziecie Państwo na rysunkach technicznych w poszczególnych zakładkach w naszej ofercie. Każda kształtka ma długość 120 cm.  Istnieje możliwość zamówienia kształtki pod życzenie klienta. W celu indywidualnej wyceny prosimy o kontakt mailowy.

close Koszyk zakupowy

Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło