Sposób dostawy

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w dostawach materiałów budowlanych na terenie całego kraju oferujemy następujące formy dostaw:

– Przesyłki drobnicowe do 30 kg dostarcza firma kurierska – DPD

– Przesyłki paletowe – firmy spedycyjno-logistyczne tj.: JAS BAG.

– Ładunki cało-samochodowe i mieszane, przewóz materiałów w opakowaniach niestandardowych np. belki dwuteowe, wełny drzewne na nietypowych paletach, OSB itp. realizowane są przez firmy spedycyjne.

Koszt dostawy

O ile cenę przesyłek drobnicowych, paletowych jesteśmy w stanie podać w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub zapytania, o tyle koszt przewozu ładunków nietypowych musimy każdorazowo negocjować z firmami spedycyjnymi.

Śledzenie przesyłek

Z chwilą dokonania wysyłki zamawiający zostaje poinformowany o numerze listu przewozowego i kontakcie do firmy kurierskiej lub spedycyjno – logistycznej i może śledzić przesyłkę. W przypadku dostaw za pośrednictwem firm transportowych otrzymuje informację o przewidywanym terminie przybycia zamówionego ładunku i kontakt do kierowcy samochodu przewożącego ładunek.

Odbiór własny zamawiającego

Zamówiony towar można odebrać osobiście lub poprzez zlecenie firmie kurierskiej lub spedycyjnej po uprzednim uzgodnieniu z konsultantem prowadzącym zamówienie.

Bezpieczeństwo dostawy

Przesyłane materiały pakowane są w sposób minimalizujący ryzyko uszkodzeń w transporcie, a ponadto ubezpieczone.

Przyjęcie towaru przez zamawiającego

Klient zobowiązany jest do udzielenia kierowcy informacji o miejscu rozładunku, zapewnienie wjazdu na teren rozładunku oraz zapewnienia rozładunku zamawianego towaru. Niezależnie od rodzaju transportu, rozładunek musi się zakończyć w ciągu 2 godzin od momentu wjazdu samochodu z dostawą na teren dostawy, jeżeli samochód przyjechał w uzgodnionym dniu i/lub zakresie godzin. Przekroczenie tego czasu może skutkować naliczeniem opłaty za postój pojazdu na terenie budowy. W związku z tym prosimy o zapisywanie i potwierdzanie czasu rozładunku na liście przewozowym Zamawiający musi się liczyć z tym, że kierowca ma prawo odmówić dojazdu do miejsca rozładunku w przypadku zaistnienia zagrożenia uszkodzenia pojazdu albo wyrządzenia szkody lub zażądać od odbiorcy pisemnego oświadczenia o wzięciu pełnej odpowiedzialności prawnej i materialnej za ewentualne szkody przewoźnika lub za uszkodzenie przewożonego towaru i inne szkody.

close Koszyk zakupowy

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło