Tu jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Panele na ogrzewanie podłogowe

Przy budowie domu czy też generalnym remoncie wiele osób decyduje się zrezygnować ze standardowych kaloryferów w swoim domu. Zamiast tego wolą zamontować instalację cieplną pod posadzką. W związku z tym wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy panele na ogrzewanie podłogowe. Sklep posiada szeroki wybór produktów, aby każdy mógł bez problemu dopasować je do swoich preferencji, a także warunków, jakie panują w danym pomieszczeniu. Znajdziesz tutaj zarówno deski do standardowych pokojów, jak i te, przeznaczone do wnętrz o wysokim poziomie wilgotności, a więc łazienek i kuchni. Co warto też dodać, proponujemy również produkty, które można zamontować także na ścianach.

Dostosuj płyty do poziomu wilgotności

Można zadać sobie pytanie, dlaczego należy wybierać inne płyty do pokoju, a inne do łazienki czy kuchni. Wszystko uzależnione jest od panujących warunków. W przypadku, kiedy jest sucho i ciepło wybiera się panele do ogrzewania podłogowego, które nie muszą być odporne na wysoki poziom wilgoci. To inny typ deski, dlatego przed ich zakupem, warto zwrócić na to uwagę, czy wybieramy płytę pilśniową czy też gipsowo-włóknową, aby nie pojawiły się ewentualne problemy z dostarczaniem ciepła do pomieszczeń.

Zalety montażu paneli

Niskie koszty wykonania instalacji, niewidoczne rury, które dostarczają ciepło oraz system zapobiegania znacznemu spadkowi temperatury w pomieszczeniu – to główne zalety, które przekonują coraz więcej ludzi do wybrania tego sposobu ogrzania domu. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości panele podłogowe, a także ścienne, będące niezwykle pomocne przy instalacji całej konstrukcji.

close Koszyk zakupowy

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło