O nas

Nasza historia rozpoczęła się 28 lat temu. Od samego początku kładliśmy nacisk na nieustanny rozwój, nowoczesność, ekologię i ekonomię, dzięki temu szybko staliśmy się ekspertami w branży budowlanej. Postanowiliśmy uruchomić pierwszą w Polsce internetową hurtownię materiałów i urządzeń do budowy domów ekologicznych i energooszczędnych.

Naszym głównym atutami są: wiedza technologiczna, rzetelność, które pozwalają nam na dotarcie do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.  W naszej hurtowni EKOMBIG otrzymacie Państwo dobre ceny i fachowe doradztwo. Za najważniejsze uznajemy: punktualność, szybki termin realizacji zleceń, bezpieczeństwo zakupów.

Ofertę EkoMBIG tworzy szeroka gama produktów światowej sławy producentów takich jak: Steico (wełny drzewne, belki dwuteowe), Fermacell (płyty gipsowo-włóknowe), Pfleiderer (płyty drewnopochodne), Simpson (łączniki ciesielskie), Gardner (uszczelniacze dachowe), itp.

Obecnie nasza firma Modern Bud Int. Group posiada nie tylko jedną z największych w Polsce hurtowni materiałów budowlanych – EkoMBIG, ale jest również producentem paneli pod ogrzewanie podłogowe – EcoThermoFloor.

Posiadamy sieć dystrybucji. Dostarczamy nasze materiały do takich hipermarketów jak CASTORAMA. Wykorzystując doświadczenie robimy wszystko aby zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Przez ponad 28 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów tak w Polsce jak i za granicą a ich liczba ciągle rośnie.

Pomożemy i Państwu zbudować dom, w którym będziecie się czuli komfortowo i żyli w zgodzie z naturą!

Zapraszamy do współpracy!

Właściciele i pracownicy  Modern Bud Int. Group